Firemní akce - Mariánské Lázně

Firemní akce v hotelu Royal, Mariánské Lázně

+420 354 618 111

Nepřehlédněte

Nový katalog 2014 ke stažení

Nový katalog ROYAL SPA 2014Nový katalog ke stažení pro rok 2014 obsahuje celoroční nabídku lázeňských a wellness pobytů všech hotelů ROYAL SPA a ceníky celoroční nabídky rozdělené dle sezón (velikost souboru 2 MB).


Brožurka Jak do lázní ke stažení

Brožurka Jak do lázníInformujte se o možnostech lázeňské léčby v lázeňských a wellness hotelech Royal Spa (velikost souboru 1 MB).


Kariéra v řetězci hotelů Royal Spa

Lázeňský hotel Royal Mariánské Lázně přijme pracovníka rezervačního do oddělení, sales & marketing managera, recepční a vrchní sestru. Staňte se našim novým kolegou.


Recenze hotelu

Napište nám Vaše zážitky a dojmy z dovolené v Mariánských Lázních. A přečtěte si recenze hostů, kteří náš hotel v Mariánských Lázních již navštívili.


Kontakt

Lázeňský hotel ROYAL Mariánské Lázně
Lesní 345, 353 01 Mariánské Lázně
Telefon: + 420 354 618 111/211
E-mail: info@royalmarienbad.cz

Firemní akce v Lázeňském hotelu Royal

Potřebujete připravit firemní akci nebo firemní večírek v Mariánských Lázních?

Lázeňský hotel Royal je pro Vás tím správným místem. V hotelu Royal se konala řada úspěšných firemních školení, obchodních jednání i společenských setkání.

 

  • Nabízíme dlouholeté zkušenosti v pořádání různých druhů firemních akcí.
  • Firemní akci pro Vás připravíme do 35 osob.
  • Hotelové prostory pro firemní akce nabízíme s veškerým technickým vybavením (plátno, projektor, připojení k internetu atd.).
  • Připravíme pro Vás speciální program šitý na míru - gastronomické akce, nabídka speciálního menu dle výběru, lázeňský program, večerní program nebo výlety.
  • Nedílnou součástí firemních akcí jsou kvalitní cateringové služby a občerstvení formou rautu nebo coffee break, kde vynikající kuchyně nesmí chybět.
  • Nabízíme ubytování v pokojích kategorie standard nebo superior. Volný vstup do bazénu, vířivky, parní lázně a možnost využití relaxačních procedur.

 

Bonus - 15% slevaBonus

Nabízíme firmám rekondiční pobyty, ozdravné pobyty a relaxační pobyty s firemním bonusem 15% slevy. Tento bonus mohou čerpat zaměstnanci jak na pobyty hrazené z firemních finančních prostředků, tak jako samoplátci.

Informujte se na firemní bonusy na e-mailové adrese sales@royalmarienbad.cz nebo na telefonním čísle +420 354 618 214.


Firemní poptávka

Máte zájem o uspořádání firemní akce v Lázeňském hotelu ROYAL Mariánské Lázně? Zašlete nám poptávku a my připravíme návrh právě pro vaši firemní akci.


Fotogalerie

Firemní akceCateringové službyCateringové službyRauty

Hotelstars EuropeSpa med ISO 9001 Svaz léčebných lázní ČR Garantováno odborným lázeňským lékařem