Léčebné lázeňské pobyty

Lázeňská léčba v Mariánských Lázních je založena na využití blahodárných účinků místních léčivých minerálních pramenů, klidného lázeňského prostředí, příznivého klima a mnohaletých zkušeností.

Léčebné lázeňské pobyty nabízí odbornou rehabilitaci a intenzivní lázeňskou léčbu zaměřenou na individuální potřeby klienta.

Léčebné lázeňské pobyty probíhají pod dohledem lékaře, který stanoví léčebný program dle zdravotního stavu klienta. V průběhu léčebných pobytů o Vás pečuje zdravotnický personál 24 hod. Součástí léčebných pobytů je také konzultace s výživovým terapeutem.

Nabízíme léčebné lázeňské pobyty zaměřené na léčbu nemocí - ledvin a močových cest, pohybového aparátu, dýchacích cest, neurologické, z poruchy výměny látkové (diabetes), trávicího ústrojí, oběhové a onkologické v remisi, popis nemocí.

Královské láznění

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování, plná penze, lékařské vstupní vyšetření, 10 léčebných procedur, volný vstup do wellness centra.

Nechte se hýčkat péčí vskutku královskou. Letní dovolená je pravý čas pro péči o zdraví a odpočinek pod rukama profesionálů. Vyzkoušejte příjemné procedury a nechte se rozmazlovat v hotelu ROYAL Mariánské Lázně.

od 11 200 Kč / 7 nocí / os.

Léčebný Vital

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování, plná penze, lékařská konzultace, 6 léčebných procedur, volný vstup do wellness centra.

Vyzkoušejte léčebný Vital pobyt a budete zase fit.Balíček je složený z léčebných procedur, optimální výživy a aktivního pohybu pro obnovení vitality. Načerpejte novou energii v hotelu ROYAL Mariánské Lázně.

od 12 320 Kč / 7 nocí / os.

Pobyt pro seniory

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování, plná penze, lékařská konzultace, 12 léčebných procedur, volný vstup do wellness centra.

Léčebný pobyt pro seniory, který obnoví Vaši fyzickou i psychickou kondici. Týdenní pobyt pro seniory je sestaven velmi citlivě na základě lékařské prohlídky s přihlédnutím k vyššímu věku.

od 14 000 Kč / 7 nocí / os.

Impuls pro život

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování, plná penze, vstupní lékařské vyšetření,konzultace s psychologem, 16 léčebných procedur, volný vstup do wellness centra.

Lázeňský pobyt zaměřený na prevenci syndromu vyhoření. Ideální lázeňský pobyt pro všechny, kteří cítí fyzické i psychické vyčerpání. Během několika dnů si nejen odpočinete od každenního pracovního vytížení, ale načerpáte novou energii a vitalitu. Doporučejme...

od 14 280 Kč / 7 nocí / os.

Léčebný pobyt

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování, plná penze, lékařské vstupní vyšetření, 16 léčebných procedur, volný vstup do wellness centra.

Ideální pobyt pro Ty, kteří se chtějí věnovat sobě a především své tělesné schránce. Pobyt je ideálním řešením různých zdravotních problémů.

od 14 280 Kč / 7 nocí / os.

Antistresový pobyt

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování, plná penze, lékařská konzultace, 12 lázeňských procedur, volný vstup do wellness centra.

Každý občas potřebuje nabrat novou energii a odpočinout si, užijte si týdenní program určený všem, kteří jsou denně vystaveni vysoké psychické pracovní zátěži, sedavému zaměstnání a práci u počítače. Hoďte vše za hlavu a získejte zpět svůj klid a vyrovnanost...

od 16 800 Kč / 7 nocí / os.

Potřebujete poradit?

Pomůžeme vám vybrat vhodný lázeňský pobyt. Získejte odbornou konzultaci zdarma.

Na Vaše dotazy odpovídá

MUDr. Magdaléna Kozlovská

Zobrazit poradnu