Archiv článků

Dnes

Dobroty z jahod v Café ROYAL

S koncem prázdnin se pomalu blíží i konec léta, ale v Café ROYAL si můžete pochutnat na laskominách z jahod a tak si alespoň symbolicky léto prodloužit.

 


14. 8. 2017

Prameny na kolonádě

Díky chemické rozmanitosti zdejších pramenů jsou Mariánské Lázně vhodné k léčbě velkého spektra nemocí. Pro svou rozmanitost tvoří zdejší minerální vody základ lázeňské péče. V nejbližším okolí vyvěrá přes 100 minerálních...


7. 8. 2017

MFF 2017

Marienbad Film Festival je filmový festival v pravém smyslu slova „filmový“. Festival, zaměřený především na film. Film jako médium. Film jako technologii. Film jako předmět zájmu tvůrců i diváků.


24. 7. 2017

Lehký salátek

Zeleninové saláty patří k létu stejně tak jako grilování a proto jsme pro Vás v naší restauraci v srpnu připravili dobroty z grilu např. dozlatova ugrilované kuřátko,šťavnaté vepřové či grilovanou zeleninu.


17. 7. 2017

Letní prázdniny v parku Boheminium jsou nabité zábavou!

Vydejte se poznat i zajímavosti, které Mariánské Lázně skýtají, mezi něž Park Boheminium jistě patří.

Téměř na každý víkend je připravena akce pro děti nebo dospělé. O parádní zážitek z návštěvy se budou starat modeláři...


10. 7. 2017

17.-26. srpna proběhne v Mariánských Lázních 58. ročník Chopinova festivalu.

Milovníci Chopinovy hudby se každý rok sjíždějí do Mariánských Lázní, kde proběhne uznávaný a velmi oblíbený Chopinův festival. Letos se bude konat v termínu od 17.-26. srpna. A my Vás na něj srdečně zveme. 


3. 7. 2017

Dobroty z meruněk v naší restauraci

Meruňky obsahují velké množství beta-karotenu, který brání poškození organismu agresivními volnými radikály a posiluje imunitní systém.

Pomáhají také snižovat hladinu škodlivého LDL cholesterolu a zřejmě také chránit před rakovinou...


30. 6. 2017

Nenáročnou vycházku můžete zakončit ochutnávkou svěží minerálky Lesního pramene (foto, zdroj:www.marianskelazne.cz).

Během svého pobytu v Mariánských Lázních můžete poznat i mnoho zajímavostí z historie a kultury


25. 6. 2017

V létě je častější výskyt zánětů močových cest, zejména u žen

Léto, koupání, slunění, plavání v bazénu nebo moři. Ideální letní spojení. Ovšem jedno riziko také hrozí - a to častější výskyt zánětů močových cest u žen. Jak jim předcházet?


23. 6. 2017

Náš šéfkuchař si na výběru pro vegetariány dává záležet

Pokud patříte mezi vegetariány, nebo si prostě jen chcete během Vašeho lázeňského pobytu dopřát odlehčenou bezmasou stravu, u nás máte  z čeho vybírat