Archiv článků

11. 12. 2017

Nevíte si rady s výběrem vhodného vánočního dárku pro své nejmilejší? Zkuste jim letos darovat kousek zdraví v podobě dárkového poukazu do lázní.


27. 11. 2017

Vánoční atmosféra

Multižánrová akce, která vždy druhý adventní víkend naplní Kolonádu vánoční atmosférou, pohodou a kulturou. Těšit se můžete nejen na přední umělce z celé ČR, ale především na mnoho místních souborů a spolků. Nechybí stánky...


20. 11. 2017

Panenky, kočárky, pokojíčky nebo autíčka a jiné hračky ze sbírky Aleny Pleslové můžete vidět od čtvrtka 2. listopadu 2017 ve výstavním sále muzea.


6. 11. 2017

Zánět močových cest se může projevit velmi nepříjemně

Podzim může být velmi zrádný. Poslední teplé dny, které nás v těchto dnech provázely, přímo vybízely k tomu odhodit kabáty a bundy a vrhnout se do přírody jen v lehkém svetříku. Pozor však na záněty ledvin a močových cest!


23. 10. 2017

Logo ROYAL SPA

Ministerstvo zdravotnictví v rukou ředitele největší nemocnice dál protěžuje nemocnice, prohlubuje neospravedlnitelné rozdíly v úhradách zdravotní péče a definitivně tak rezignuje na spravedlivý systém DRG.


19. 10. 2017

Vážení příznivci naší lázeňské společnosti ROYAL SPA. Velmi si vážíme Vaší přízně a jsme rádi za to, že se k nám do lázeňských hotelů rádi vracíte. Pro Vás, kteří naší lázeňskou společnost znají, ale i pro ty, kteří...


9. 10. 2017

Festival jablek

Už pošesté s námi můžete oslavit podzimní sklizeň ovoce na kolonádě v Mariánských Lázních.
Program festivalu je celodenní – jarmark místních výrobců a řemeslníků, výstava regionálních odrůd ovoce a zahrádkářských výpěstků...


2. 10. 2017

Pravá kavárenská pohoda

S babím létem podzim ještě zdaleka nekončí, ba naopak. Se začínajícím podzimem a příchodem plískanic toužíte po zahřátí a odpočinku....


26. 9. 2017

Udělejte si čas jen pro Vás a prožijte neopakovatelnou romantiku v Mariánských Lázních.

Láká vás pobyt pro dva mimo domov a nechce se Vám na hory ani do zahraničí? Přijeďte do našeho lázeňského hotelu ROYAL v Mariánských Lázních. Aktuálně využijte slevu na víkendový romantický pobyt pro Vás a partnera. 


18. 9. 2017

Rybí speciality

V období podzimních plískanic bychom více než kdykoli jindy měli dbát na zdravé návyky. Abychom podpořili tuto myšlenku, na každý říjnový sobotní večer jsme pro Vás připravili do naší nabídky jídel také pokrmy z ryb.