Podzimní nabídka

Dopřejte si podzimní lázeňskou péči a relaxaci v hotelu ROYAL Mariánské Lázně. Dodejte tělu vitalitu a energii při lázeňských procedurách, užijte si korzování po lázeňských kolonádách a procházky podzimní barevnou přírodou. Navštivte lázeňský hotel ROYAL s panoramatickým výhledem na Mariánské Lázně.

Mariánskolázeňský elixír

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování, plná penze, 2 wellness procedury, volný vstup do wellness centra.

Víkendový pobyt s plnou penzí a 2 wellness procedurami. Relaxace a víkendový odpočinek v Mariánských Lázních. Přijeďte si užít krásu podzimní přírody a nechte se u nás rozmazlovat.

-20%
4 150 Kč
od 3 320 Kč / 2 noci / os.

Čas pro dva

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování, polopenze, mísa ovoce v pokoji, romantická večeře, 1 wellness procedura, vířivka se sektem pro dva, volný vstup do wellness centra.

Romantický víkend s večeří při svíčkách, whirlpool se sektem pro dva a wellness masáží dle vlastního výběru. Udělejte si čas jen pro Vás a prožijte neopakovatelnou romantiku v Mariánských Lázních.

-20%
5 100 Kč
od 4 080 Kč / 2 noci / os.

Léčebný Vital

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování, plná penze, lékařská konzultace, 6 léčebných procedur, volný vstup do wellness centra.

Vyzkoušejte léčebný Vital pobyt a budete zase fit.Balíček je složený z léčebných procedur, optimální výživy a aktivního pohybu pro obnovení vitality. Načerpejte novou energii v hotelu ROYAL Mariánské Lázně.

od 10 080 Kč / 7 nocí / os.

Spa Wellness

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování, rozšířená polopenze, lékařská konzultace, 8 wellness procedur, volný vstup do wellness centra.

Objevte kouzlo hýčkání se Spa & Wellness pobytem na 5 nocí s programem zaměřeným na ochutnávku wellness procedur. Zažijte opravdový lázeňský odpočinek a načerpejte novou energii v klidném a přátelském prostředí hotelu Royal Mariánské Lázně.

od 11 500 Kč / 5 nocí / os.

Léčebný pobyt

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování, plná penze, lékařské vstupní vyšetření, 16 léčebných procedur, volný vstup do wellness centra.

Ideální pobyt pro Ty, kteří se chtějí věnovat sobě a především své tělesné schránce. Pobyt je ideálním řešením různých zdravotních problémů.

od 12 040 Kč / 7 nocí / os.