Víte, že si v Mariánských Lázních užijete i lyžování?

7. 1. 2019 -

Sníh zasypal Českou republiku a milovníci zimních sportů si mnou ruce. Pokud máte rádi lyžování a nechcete odjet za hranice naší vlasti, sbalte věci a vyrazte za námi do Mariánských Lázní

Nedaleko našeho hotelu ROYAL se nachází i lyžařská sjezdovka
Nedaleko našeho hotelu ROYAL se nachází i lyžařská sjezdovka

SKI areál Mariánky v plném provozu

Věřili byste tomu, že 400 metrů od lázeňské kolonády se nachází oblíbený SKI areál? Od pondělí do neděle, vždy od 9-16 hodin se můžete prohánět na 1,6 km sjezdových tratí, vyveze Vás kabinová lanovka i dvojkotva, parkování v těsné blízkosti. Pro nejmenší lyžaře je k dispozici dětský park s posuvným kobercem a lanovým vlekem, využít můžete i lyžařské školy a půjčovny lyžařského vybavení. To vše v dostupné blízkosti našeho lázeňského hotelu ROYAL. Proto neváhejte a přijeďte si k nám užít pravou českou zimu!

Zimní pohoda v lázních

Pohádkově kouzelná zima vás právě čeká Mariánských Lázních. Přijeďte do našeho lázeňského hotelu ROYAL a odpočiňte si u nás  během víkendového pobytu. Aktuálně Vám nabízíme akční pobyt Zimní pohoda v lázních, v rámci kterého Vás budeme hýčkat a vy si můžete dosyta užít wellness procedury a načerpat tak síly a novou vitalitu. V rámci pobytu si dopřejete welcome drink, ubytování v pokoji vybrané kategorie, polopenzi (snídaně formou bufetu, večeře výběr z 5 menu), 4 relaxační procedury : např. 2x klasická aroma-masáž, 2x relaxační koupel, volný vstup do wellness centra - bazén, vířivka, parní lázeň a využít můžete i každodenní bezplatný transfer do centra a zpět. Na recepci našeho hotelu Vám nabídneme i cenově zvýhodněné Skipassy do SKI areálu Mariánky.