Celý březen si pochutnejte na výtečném jarním menu hotelu ROYAL

18. 2. 2019 -

S přicházejícím jarem Vás chceme naladit a navnadit nejen na blahodárné relaxační a lázeňské pobyty pro posílení Vašeho zdraví. Pozvat Vás chceme i na speciální jarní menu

Chybět nebude ani sladká tečka na závěr
Chybět nebude ani sladká tečka na závěr

Gurmáni, zbystřete!

Náš lázeňský hotel ROYAL v Mariánských Lázních si své lázeňské hosty hýčká nejen královským lázněním, ale i výtečnou domácí kuchyní. A protože jaro dává zelenou i v naší kuchyni, kuchaři našeho hotelu pro Vás připravili speciální jarní menu, které si můžete u nás dokoupit v rámci Vašeho pobytu. Nechte se inspirovat...

Jarní menu

  • Sklenka sektu
  • Tatar z čerstvého lososa s kapary,koprem a olivovým olejem extra Virginie,servírovaný s rozpečenou bylinkovou bagetkou.
  • Silný vývar z hovězích žeber s jarní zeleninkou,masem a nudlemi.

sklenka bílého vína Veltlínské zelené

  • Pstruží filátko s červenou čočkou a julienne zeleninkou.

nebo

  • Jehněčí koleno na červeném víně,šťouchaný brambor.

nebo

  • Jarní kuřátko plněné nádivkou,petrželkový brambor.                                                                                                     
  • Chocolate mouse s čerstvým ovocem
  • Káva

Cena 430 Kč

Relaxace volá...

Pokud s počínajícím jarem pociťujete první známky jarní únavy, na nic nečekejte a přijeďte k nám dobít baterky! Pro tyto účely je ideální pobyt Relaxační pobytVyzkoušejte pobyt s ochutnávkou vybraných procedur zaměřený na odpočinek a relaxaci. Pečujte o své zdraví za pomoci našich lékařů v hotelu ROYAL Mariánské Lázně a poznejte jedny z našich nejkrásnějších lázní.

Lázeňský hotel ROYAL s panoramatickými výhledy na Mariánské Lázně se nachází na okraji lesoparku nedaleko centra cca 300 m. Hotel nabízí komplexní služby pod jednou střechou, prvotřídní gastronomii, možnost dietního stravování a konzultace s nutričním terapeutem, kompletní balneoprovoz a wellness centrum. Hotel je zasazen do zahrady s jezírkem a oblázkovým prostorem na rehabilitační cvičení.