Zahájení lázeňské sezóny 2019

30. 4. 2019 -

Již v květnu proběhne v Mariánských Lázních tradiční zahájení lázeňské sezóny. Každý rok se jedná o významnou kulturní a společenskou událost a Vy byste u toho neměli chybět! Letošní ročník proběhne v termínu 10. – 12. května 2019 na mariánskolázeňské kolonádě a v jejím blízkém okolí.

Užijte si zahájení lázeňské sezóny v Mariánských Lázních
Užijte si zahájení lázeňské sezóny v Mariánských Lázních

PESTRÝ PROGRAM zahájení lázeňské sezóny

Od 10. – 12. května budou Mariánské Lázně žít zahájením lázeňské sezóny.

V pátek 10. 5. se těšte na slavnostní koncert západočeského symfonického orchestru, který se uskuteční od 19.30 hodin ve SD Casino. Na programu budou skladby: J.S. Bacha, A. Vivaldiho, J. Strausse, P. de Sarasata, C. Saint – Saense. Jako sólisté na housle se představí Václav Hudeček, Jiří Vodička a Marie Hasoňová.

Oficiální část pak bude pokračovat v sobotu 11.5. Mší svatou a to v kostele Nanebevzetí Panny Marie, který stojí poblíž kolonády. Začátek mše je plánovaný, stejně jako předešlé roky, na 10.00 hodinu. V rámci slavnostního aktu, který bude následovat po mši cca v 11.00 hodin, požehnají církevní hodnostáři mariánskolázeňským pramenům. Neodmyslitelnou součástí programu bude produkce Zpívající fontány, která patří mezi dominanty Mariánských Lázní.

Program v neděli 12. května bude zcela v režii Základní umělecké školy Fryderyka Chopina.

Hlavní program se uskuteční na kolonádě. Po celé 3 dny bude hlavní program doplňovat tzv. doprovodný program a mnohé prezentace. Mariánskolázeňské zahájení samozřejmě proběhne za přítomnosti několika historických osobností a to prostřednictvím členů Divadla lidové tvorby Mariánské Lázně. Program pamatuje také na dětské návštěvníky. Jim bude opět věnován prostor před hotelem Bohemia. Tentokrát na ně čeká Sportovní džungle. Chybět nebude ani Farmářský trh a ohňostroj.

PŘIJEĎTE DO LÁZEŇSKÉHO HOTELU ROYAL

Spojte návštěvu Mariánských Lázních s wellness pobytem v našem hotelu ROYAL. Vybírejte z pestré nabídky našich víkendových pobytů. A co by klientům lázeňského hotelu ROYAL popřál do začátku lázeňské sezóny hotelmanager, pan Martin Šemotl? " Všem našim hostům přeji, aby si našli pár chvil jen pro sebe, a přijeli do hotelu ROYAL načerpat nové síly a zažít relax, pohodu. A aby se s důvěrou svěřili do rukou našich odborníků a ochutnali opravdu královskou péči."