Pečujte o své ledviny v Mariánských Lázních

12. 4. 2019 -

Lázeňský hotel ROYAL v Mariánských Lázních se specializuje na léčbu ledvin a močových cest. Přírodní minerální uhličitá léčba v podobě vodních i suchých koupelí pomáhá cévnímu řečišti rozšířit se a být flexibilnějším. CO2, který se vstřebává povrchem těla, stimuluje receptory i těch skutečně nejdrobnějších kapilárek v těle.

Pečujte o své zdraví v hotelu ROYAL
Pečujte o své zdraví v hotelu ROYAL

Nemoci ledvin a močových cest

Vedoucí lékařka lázeňského hotelu ROYAL, MUdr. Magdalena Kozlovská, říká: „představte si krásný, urostlý, hodně košatý strom, třeba naši národní pýchu lípu. Terapie uhličitými přírodními zdroji začíná u těch nejmenších větviček a pokračuje k těm o trochu větším a ještě větším až dospěje k samotnému kmeni. Když to převedeme na potrubí, je jasné, že rozšíříme-li ho, klesne tlak. A stejné je to u člověka. Užitek z lázeňské léčby, jejímž výsledkem je pokles krevního tlaku, nemají tedy jen samotné ledviny, ale také srdce."

V Mariánských Lázních vyvěrají slabě mineralizované, hypotonické minerální vody, které jsou doporučovány k léčbě zánětů ledvin, a to akutních i chronických (dřeně i kůry). dále pak cyst, ledvinových kamenů a písku (lithiázy) či snížené funkce ledvin v souvislosti s jinými chronickými onemocněními.

„Léčba minerální vodou je doporučována i u onemocnění močového měchýře. Zejména, když je hyperaktivní nebo zase pracuje příliš málo. Mužům pomáhá i s problémy s prostatou - od chronických zánětů, přes její nezhoubné zvětšení až po rekonvalescenci po operacích onkologického i neonkologického charakteru," dodává lékařka s tím, že úspěchy lázně slaví i se stresovou inkontinencí.

NAVŠTIVTE PERLU ČESKÉHO LÁZEŇSTVÍ

Kdo jednou zavítá do Mariánských Lázní, bude se vždy rád vracet. Toto unikátní městečko láká lázeňské návštěvníky v každém ročním období. Obzvlášť období jara a podzimu je v "Mariánkách" prostě kouzelné. Kvetoucí lázeňský park, překrásná architektura z počátku 19. století, úchvatná Zpívající fontána nebo vyhlášená novobarokní romantická kolonáda, která byla prohlášena národní kulturní památkou. Na lázeňské kolonádě můžete během pitné kúry obdivovat nástropní fresky a vyslechnout si krásné koncerty. Zpívající fontána nabízí hostům každou lichou hodinu mimořádný hudební zážitek. Mariánské Lázně zkrátka a dobře přitahují návštěvníky z celého světa.

Individuální péče o hosty

Jedním z nejoblíbenějších hotelů v mariánských lázních je Lázeňský hotel ROYAL, který má nádherné výhledy na město. Nabízí hostům komfortní ubytování, restauraci s výbornou kuchyní, vyhlášenou kavárnu s terasou, prvotřídní lázeňskou léčbu na bázi přírodních léčivých zdrojů (Balbínův pramen) a komplexní služby pod jednou střechou. Lázeňská léčba je zaměřena na onemocnění pohybového aparátu, respirační, ledvin a močových cest, metabolické, onkologické v remisi a periferních cév a nervů. Individuální přístup, profesionální lázeňské a wellness služby a příjemné ubytování v hotelu ROYAL ocení mladší i starší generace a také rodiny s dětmi.

Vyberte si z naší široké nabídky lázeňských léčebných pobytů ještě dnes.