Zimní relaxaci v Mariánských lázních si zamiluje každý

29. 11. 2019 -

Odpoutejte se od všedních dnů a dopřejte si jedinečnou kombinaci léčivých minerálních pramenů, lázeňských procedur a zimní atmosféry v jednom z nejkrásnějších lázeňských měst České republiky v Mariánských lázních. Zimní pohodu v Mariánkách musíte zažít.

Užijte si zimní relaxaci v Mariánských Lázních
Užijte si zimní relaxaci v Mariánských Lázních

Lázně s přírodním bohatstvím

Lázeňská kolonáda

Mariánské Lázně jsou jedny z nejnavštěvovanějších západočeských lázní. Oblíbený Lázeňský hotel ROYAL se nachází se na okraji lesoparku a přesto v blízkosti lázeňské kolonády, 300 m od centra a nabízí jeden z nejkrásnějších panoramatických výhledů na Mariánské Lázně.

V Mariánských Lázních a jejich okolí vyvěrá velké množství minerálních pramenů, ve městě jich je kolem čtyřiceti. Díky své rozmanitosti a blahodárným účinkům jsou vhodné k léčbě širokého spektra nemocí. Přímo v našem hotelu využíváme minerální Balbínův pramen k léčebným a relaxačním koupelím. Ukaž popis léčby


Dopřejte si zimní pohodu u nás

Minerální koupel

V zimních měsících bychom měli věnovat svému zdraví větší pozornost. Právě v tomto období je ideální navštívit lázně a dopřát si alespoň krátkou relaxaci.

V našem hotelu si můžete zaplavat v bazénu, prohřát tělo v parní lázni nebo sauně a relaxovat ve whirpool. Nebo si můžete vybrat z několika druhů koupelí, zábalů a masáží a dalších lázeňských procedur. Tak neváhejte a užijte si zimní pohodu v Mariánských Lázních. To mě zajímá


Nechejte se okouzlit vánoční atmosférou

Advent v Mariánských Lázních

Nenechte si ujít tu pravou vánoční atmosféru v Mariánských Lázních. V období od 1. do 22. 12. probíhá každý den na lázeňské kolonádě nespočet kulturních akcí, pěvěckých a tanečních vystoupení a také vyhlášené vánoční trhy v městské tržnici.

Slavnostní zahájení vánočních trhů a rozsvícení vánočního stromu proběhne první adventní neděli 1. 12. Dále se můžete těšit na Mikulášsko-čertovskou show, vystoupení Vojty Kotka nebo Jiřího Schmitzera, místní kapely The Covers a mnoho dalších. Ukaž program akce


I lyžaři v Mariánkách si přijdou na své

Běžecké lyžování

Pořádná dávka pohybu s trochou adrenalinu je pro naše tělo velice důležitá.  V Mariánských Lázních existuje řada možností, jak tuto "aktivní" energii načerpat. 

Sjezdové lyžování

Pouhých 300 m od hotelu ROYAL se nachází lyžařský areál. Skiareál Mariánky se nachází v blízkosti kolonády ve Slavkovském lese. V zimně nabízí vyžití pro lyžaře i snowboardisty. Přepravu ve středisku zajišťuje kabinková lanovka a dva lyžařské vleky. Ve středisku jsou dvě 300 m dlouhé sjezdovky, které jsou osvětlené pro večerní lyžování. 

Běžecké trasy i pro začátečníky

90 km upravených tratí pro běžecké lyžování. Díky nadmořské výšce 750 až 800 metrů mají trasy dostatek sněhu po celou zimu. Nejdelší červená trasa měří přes devět kilometrů. Ukaž zimní aktivity