PODPOŘTE NÁS ZAKOUPENÍM DÁRKOVÉHO POUKAZU

13. 4. 2020 -

Vážení klienti, děkujeme vám za vaši přízeň, kterou nám v tomto nelehkém období projevujete. Letošní rok měl být pro naši rodinnou firmu ve znamení oslav 25. výročí od otevření našeho prvního lázeňského zařízení v Luhačovicích a místo toho jsou všechny naše provozy v důsledku krizových opatření dočasně zavřené. Je to smutné období pro nás jako firmu i pro jednotlivé zaměstnance.

Společně to zvládneme
Společně to zvládneme

Jsme nyní bez jakýchkoliv příjmů a pokud nás a naše zaměstnance chcete v této nelehké situaci podpořit, budeme rádi, pokud si zakoupíte dárkový šek či poukaz do našich lázní, který budete moci uplatnit 1 rok od obnovení provozu. Velkou výhodou našich poukazů je, že je můžete uplatnit v kterémkoliv z našich hotelů v Mariánských Lázních, Luhačovicích, Ostrožské Nové Vsi či Velkých Losinách.

Doporučujeme Vám zakoupit:

Podpořte svou imunitu v lázních

Velmi oceníme, když si u nás zakoupíte kterýkoliv dárkový poukaz, protože to je přesně ta pomoc, kterou potřebujeme. Je to výraz vaší důvěry, která nám dodává sílu a energii, abychom zvládli tuto současnou krizi, která nemá v moderních dějinách České republiky a ani snad Evropy obdoby.

Naši 25letou historii tvoří osobní příběhy, snaha nabídnout lidem individuální přístup, profesionální služby a jedinečnou rodinnou atmosféru naší rodinné firmy, kterou už po dvě generace stále rozvíjíme a budujeme. Pevně věříme, že s vaší podporou ji budeme budovat i nadále.

Odpočinek v lázních by mohl být krok tím správným směrem k posílení vaší imunity v této nelehké době a lázně místem, kde regenerujete své dýchací cesty a načerpáte novou energii z přírodních léčivých pramenů.

 

Děkujeme za vaši podporu a důvěru.

Za celý tým hotelu ROYAL a společnosti ROYAL SPA vám přejeme hlavně pevné zdraví a doufáme, že vás již brzy přivítáme v našich lázeňských hotelech a resortech.