Využijte státní příspěvek 4 000 Kč na pobyt v Mariánských Lázních

26. 8. 2020 -

Užijte si dovolenou v hotelu ROYAL Mariánské Lázně se státním příspěvkem ve výši 4 000 Kč. Nabízíme volné termíny od 1. listopadu do 13. prosince 2020.

Lázeňská kolonáda v Mariánských Lázních
Lázeňská kolonáda v Mariánských Lázních

Podmínkou k získání státního příspěvku ve výši 4 000 Kč bude absolvování samopláteckého pobytu v lázních (dospělá osoba) v minimální délce 6 nocí. Pobyt musí obsahovat minimálně 5 lázeňských procedur. Státní příspěvek se nevztahuje na lázeňskou péči hrazenou zdravotní pojišťovnou, tj. na komplexní a příspěvkovou lázeňskou péči.

Jak získat státní příspěvek?

  • klient si vygeneruje slevový voucher do vybraného lázeňského zařízení na turistickém portále kudyznudy.cz, který dojde na klientem zadanou emailovou adresu a který si může vytisknout nebo mít v mobilním telefonu
  • klient si zarezervuje pobyt ve vybraném lázeňském zařízení min. na 6 nocí s 5 lázeňskými procedurami
  • součástí rezervace je předání kódu na slevový voucher

Jak využít státní příspěvek v našem hotelu?

  • rezervujte online - nabízíme volné kapacity pouze v období od 1. 11. do 13. 12. 2020
  • doporučujeme rezervovat Vital pobyt na 7 nocí s 6 lázeňskými procedurami již od 11 830 Kč / os., který splňuje podmínky pro získání státního příspěvku.
  • pro možnost využití státního příspěvku nezapomeňte při rezervaci pobytu uvést do poznámky kód slevového kupónu, výše státního příspěvku Vám bude následně odečtena

Těšíme se na Vás.