Na regeneraci po Covidu jsou ideálním místem Mariánské Lázně

1. 3. 2021 -

Prodělali jste v poslední době Covid-19? Přijeďte do Mariánských Lázní na doléčení. Připravili jsme speciální lázeňský pobyt zaměřený na celkovou regeneraci po prodělaném Covidu s možností využití státního příspěvku ve výši 4 000 Kč.

Inhalace - přírodní Lesní pramen
Inhalace - přírodní Lesní pramen

Mariánské Lázně jsou proslulé díky přírodním minerálním pramenům a unikátnímu klima, které má blahodárný vliv na léčbu dýchacích cest.

Investujte do svého zdraví, dopřejte si léčebný pobyt v Mariánských Lázních. Naberte nové síly a opět se nadechněte.

Využijte státní příspěvek 4 000 Kč

  • Na níže uvedený speciální lázeňský pobyt můžete čerpat státní příspěvek ve výši 4 000 Kč.
  • Stačí si vygenerovat slevový voucher na turistickém portále kudyznudy.cz, který přijde na Vámi uvedenou e-mailovou adresu. Slevový voucher si můžete vytisknout nebo mít v mobilním telefonu.
  • Pro rezervaci pobytu doporučujeme využít náš on-line rezervační systém, kde naleznete volné termíny a aktuální ceny pobytů.
  • Nezapomeňte do poznámky uvést kód na slevový voucher. Voucher je možné uplatnit pouze po předchozím nahlášení při rezervaci, nejpozději před uhrazením pobytu. Po úhradě pobytu již nelze voucher čerpat.

Regenerace dýchacích cest po Covid-19

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování na 7 nocí, polopenze, lékařská konzultace, 15 lázeňských procedur, volný vstup do wellness centra.

Na regeneraci dýchacích cest jsou ideálním místem Mariánské Lázně s blahodárnými přírodními minerálními prameny. V našem hotelu ROYAL využíváme k inhalacím Lesní pramen. Dopřejte si profesionální péči a znovu se nadechněte.

od 13 300 Kč / 7 nocí / os.

Těšíme se na Vás. Tým hotelu ROYAL Mariánské Lázně