Archiv článků

21. 9. 2020

Lázeňská kolonáda v Mariánských Lázních

Naši hosté mohou využít veškeré služby i v této epidemiologicky náročné době. V hotelu dodržujeme veškerá hygienická opatření. Pobytem v lázních posílíte svou imunitu a načerpáte novou energii pro nastávající podzimní dny.


15. 9. 2020

Tým pracovníků recepce hotelu ROYAL Mariánské Lázně

Rezervujte si svůj termín pobytu na příští rok 2021 včas. Od 1. 10. 2020 přijímáme rezervace termínů na komplexní nebo příspěvkovou lázeňskou péči hrazenou Vaší zdravotní pojišťovnou.


26. 8. 2020

Lázeňská kolonáda v Mariánských Lázních

Užijte si dovolenou v hotelu ROYAL Mariánské Lázně se státním příspěvkem ve výši 4 000 Kč. Nabízíme volné termíny od 1. listopadu do 13. prosince 2020.


1. 6. 2020

Ředitelka charitativní organizace Korunka pomáhá Veronika Záhorská se svými kolegy

Lázeňský hotel ROYAL Mariánské Lázně jako člen skupiny ROYAL SPA již více než 15 let podporuje neziskovou organizaci KORUNKA POMÁHÁ a její charitativní projekty. Jsme dlouholetým hlavním partnerem a KORUNCE každoročně pomáháme...


14. 5. 2020

Členské karty ROYAL SPA FAMILY

Prevence a pravidelná péče o zdraví vede k jeho udržení či zlepšení. Proto pečujte pravidelně o své zdraví v našem Lázeňském hotelu ROYAL Mariánské Lázně za zvýhodněné ceny a využijte zajímavé bonusy.


11. 4. 2020

Cvičte s námi v pohodlí domova

Věděli jste, že sedavé zaměstnání má až 70% Čechů? Přičemž několikahodinové sezení na jednom místě s sebou přináší velké množství zdravotních rizik, mezi něž patří i velmi časté bolesti zad a krční páteře, nebo také...


9. 10. 2019

Titulní strana katalogu ROYAL SPA na rok 2020

Vážení příznivci našeho Lázeňského hotelu ROYAL Mariánské Lázně. Velmi si vážíme Vaší přízně a jsme rádi za to, že se k nám do lázeňského hotelu rádi vracíte. Pro Vás, kteří naší lázeňskou společnost znají, ale i...


30. 9. 2019

Využijte platbu kartou on-line

Vážení přátelé, jedním z našich hlavních cílů je poskytované služby vám, našim zákazníkům, neustále zlepšovat a modernizovat. Přinášíme vám proto NOVINKU v podobě platby kartou při rezervaci vašeho pobytu on-line. Spustili...


14. 8. 2019

Minerální uhličitá koupel

Počasí může být zrádné a prochladnutí velmi jednoduché a rychlé. Pozor na záněty ledvin a močových cest! V našem hotelu ROYAL si umíme se záněty močových cest a ledvin poradit.


8. 7. 2019

Setkání honorárních konzulů v Mariánských Lázních

Bylo nám ctí přivítat v Lázeňském hotelu ROYAL setkání honorárních konzulů České republiky a představit jim základní princip lázeňské léčby v Mariánských Lázních.