Pobyt v lázních si užijí i těhotné ženy

5. 2. 2019 -

Čekáte miminko a chcete si ještě před „dnem D“ užít krásný společný čas ve dvou? Doporučujeme vám jeden z našich relaxačních lázeňských pobytů. Váš partner si užije lázně a procedury se vším všudy, vy se můžete kochat krásami Mariánských Lázní nebo o sebe nechat hýčkat našimi kosmetičkami nebo masérkami.

Pobyty v Lázeňském hotelu ROYAL pro těhotné ženy
Pobyty v Lázeňském hotelu ROYAL pro těhotné ženy

Užijte si jaro v Mariánkých Lázních ve dvou

Mariánské Lázně patří ke skvostům českého lázeňství. Užijte si probouzející se jaro v našem lázeňském městě a navštivte náš hotel ROYAL v samém srdci historického města. Díky blahodárnému čerstvému vzduchu, krásnému okolí, vynikající kuchyni a našim službám, zde načerpáte sílu pro vaše další společné období – očekávání na příchod miminka.

Slovo lázeňské lékařky

„Těhotenství je pro lázeňskou léčbu jako takovou, kontraindikací. Ale pamatujeme i na maminky v očekávání a můžeme jim nabídnout zajímavé alternativy, které jejich požehnanému stavu neublíží,“ říká Magdalena Kozlovská, lékařka lázeňského domu ROYAL v Mariánských Lázních.

Oblíbené lázeňské procedury pro těhotné

Mezi oblíbené služby našeho lázeňského hotelu, právě pro těhotné ženy, spadají: masáže šíje a hrudní páteře v sedě; inhalace dýchacích cest Lesním pramenem; parafínový zábal na ruce nebo individuální tělocvik s fyzioterapeutkou, v rámci kterého může proběhnout i konzultace ohledně bolesti zad v těhotenství. V našem hotelu ROYAL nabízíme i službu kosmetiky nebo velmi jemné a příjemné, spíše kosmetické, aroma masáže.

Kontaktujte nás, pomůžeme Vám s výběrem pobytu

Kontaktujte proto našeho obchodní oddělení a velmi rádi a ochotně Vám pomůžeme s výběrem toho nejvhodnějšího pobytu pro Vás a Vašeho partnera. Váš pobyt a služby uzpůsobíme přesně Vašim potřebám a situaci.