Pobyt v lázních si užijí i těhotné ženy

5. 2. 2019 -

Čekáte miminko a chcete si ještě před „dnem D“ užít krásný společný čas ve dvou? Doporučujeme vám jeden z našich relaxačních lázeňských pobytů v Mariánských Lázních. Můžete si užít lázně a procedury se vším všudy a nechat se hýčkat našimi kosmetičkami nebo masérkami.

Pobyt v Lázeňském hotelu ROYAL pro těhotné ženy
Pobyt v Lázeňském hotelu ROYAL pro těhotné ženy

Mariánské Lázně patří ke skvostům českého lázeňství. Navštivte náš hotel ROYAL s nádhernými panoramatickými výhledy, který se nachází nedaleko lesa a přeto je to pouze 300 m do centra lázní. Díky blahodárnému čerstvému vzduchu, krásnému okolí, vynikající kuchyni a našim službám, zde načerpáte sílu pro vaše další společné období – očekávání na příchod miminka.

Slovo lékařky lázní na těhotenství

„Těhotenství je pro lázeňskou léčbu jako takovou, kontraindikací. Ale pamatujeme i na maminky v očekávání a můžeme jim nabídnout zajímavé alternativy, které jejich požehnanému stavu neublíží,“ říká Magdalena Kozlovská, lékařka lázeňského hotelu ROYAL v Mariánských Lázních.

Lázeňské procedury vhodné pro těhotné ženy

Mezi oblíbené služby našeho lázeňského hotelu, právě pro těhotné ženy, spadají masáže šíje a hrudní páteře v sedě, inhalace Lesním pramenem, parafínový zábal na ruce nebo individuální tělocvik s fyzioterapeutkou, v rámci kterého může proběhnout i konzultace ohledně bolesti zad v těhotenství. V našem hotelu ROYAL nabízíme i kosmetické služby a velmi jemné a příjemné, spíše kosmetické, aroma masáže.

Kontaktujte nás, poradíme vám s výběrem pobytu

Kontaktujte proto našeho obchodní oddělení, velmi rádi a ochotně Vám pomůžeme s výběrem toho nejvhodnějšího pobytu pro Vás a Vašeho partnera. Váš pobyt a služby uzpůsobíme přesně Vašim potřebám a situaci.