Dopřejte si u nás očistu těla i duše

3. 4. 2024 -

Odborníci se shodují - proti jarní únavě musíte začít bojovat ještě předtím, než vás zasáhne. Využijte proto čas přicházejícího jara a přijeďte si k nám do hotelu ROYAL dopřát si očistu těla i ducha. Nebudete litovat a jarní únavě budete moci zamávat z rychlíku!

Relaxace v lázních k očistě těla i duše rozhodně patří
Relaxace v lázních k očistě těla i duše rozhodně patří

Pokud patříte k těm, kteří by s přicházejícím jarem nejraději zalezli do peřin a ulehli, zbystřete. Jarní únava vás nemusí pohltit, naopak, můžete na ni vyzrát - stačí jen vědět, jak na to!

Začněte očistou těla i duše

Je to přitom tak jednoduché! Abyste mohli bojovat proti jarní únavě, musíte se nejdříve zbavit té zimní :-) Proto neváhejte a rezervujte si u nás jeden z jarních pobytů a svěřte se do rukou profesionálů. Máte přece plné právo na to načerpat sílu, energii, ale i dobrou náladu a elán do příštích dnů. Po pár dnech u nás, budete odjíždět jako znovuzrození.

Základem je odpočinek, kvalitní strava a pohyb

Abyste se "správně" jarně probudili, nesmíte zapomínat na to nejdůležitější - dobrý spánek (min. 8 hodin denně), kvalitní potraviny a přiměřený pohyb na čerstvém vzduchu. Se začínajím jarem si dopřejte kvalitní a čerstvé ryby, bílé maso, listovou zeleninu, slunečnicová a dýňová semínka, bylinkové čaje a čerstvé bylinky. Jakmile začnou růst pampelišky nebo kopřivy, vydejte se do strání a natrhejte si je. Přidávejte je do sálátů, polévek nebo velikonočních nadívek. Výbornou službu udělají také čerstvé bylinky jako je tymián, máta, bazalka nebo libeček. Vyměňte je za sušené kořeněné směsi a volte vždy čerstvost.

Nezapomínejte ani na pitný režim - ideální je čerstvá neperlivá voda, ředěné 100% džusy nebo čerstvé lisované šťávy, ale také zakysané mléčné výrobky.

Dobrá nálada je nejlepší lékař

S úsměvem a dobrou náladou jde všechno mnohem lépe. Proto: nemračte se (i když je pondělí), vychutnávejte si probouzející se přírodu (i když bude ještě občas sněžit nebo pršet), naučte se zdravě a lehce jíst, ale hlavně - radujte se ze života a naučte se odpočívat. A my vám k tomu pomůžeme!

 

Těšíme se na vás (nejen) na jaře...