Zahájení lázeňské sezóny 2022

4. 5. 2022 -

V květnu proběhne v Mariánských Lázních tradiční zahájení lázeňské sezóny. Každý rok se jedná o významnou kulturní a společenskou událost a Vy byste u toho neměli chybět! Letošní ročník proběhne v termínu 13. – 15. května 2022 na mariánskolázeňské kolonádě a v jejím blízkém okolí.

Užijte si zahájení lázeňské sezóny v Mariánských Lázních
Užijte si zahájení lázeňské sezóny v Mariánských Lázních

PESTRÝ PROGRAM zahájení lázeňské sezóny

Od 13. – 15. května budou Mariánské Lázně žít zahájením lázeňské sezóny.

Hlavní program se uskuteční na kolonádě. Po celé 3 dny bude hlavní program doplňovat tzv. doprovodný program a mnohé prezentace. Mariánskolázeňské zahájení samozřejmě proběhne za přítomnosti několika historických osobností a to prostřednictvím členů Divadla lidové tvorby Mariánské Lázně. Chybět nebude ani Farmářský trh.

PŘIJEĎTE DO LÁZEŇSKÉHO HOTELU ROYAL

Spojte návštěvu Mariánských Lázních s wellness pobytem v našem hotelu ROYAL. Vybírejte z pestré nabídky našich víkendových pobytů. A co by klientům lázeňského hotelu ROYAL popřál do začátku lázeňské sezóny hotelmanager, pan Martin Šemotl? " Všem našim hostům přeji, aby si našli pár chvil jen pro sebe, a přijeli do hotelu ROYAL načerpat nové síly a zažít relax, pohodu. A aby se s důvěrou svěřili do rukou našich odborníků a ochutnali opravdu královskou péči."