Zahájení lázeňské sezóny 2024

22. 4. 2024 -

V květnu proběhne v Mariánských Lázních tradiční zahájení lázeňské sezóny. Každý rok se jedná o významnou kulturní a společenskou událost a Vy byste u toho neměli chybět! Letošní ročník proběhne v termínu 10. – 12. května 2024 na mariánskolázeňské kolonádě a v jejím blízkém okolí.

Užijte si zahájení lázeňské sezóny v Mariánských Lázních
Užijte si zahájení lázeňské sezóny v Mariánských Lázních

PESTRÝ PROGRAM zahájení lázeňské sezóny

Od 10. – 12. května budou Mariánské Lázně žít zahájením lázeňské sezóny.

Hlavní program se uskuteční na kolonádě. Po celé 3 dny bude hlavní program doplňovat tzv. doprovodný program a mnohé prezentace. Víkendové oslavy zahrnují svěcení léčivých pramenů, slavnostní průvod, koncert Západočeského symfonického orchestru, mši a bohatý doprovodný program, jehož součástí je např. setkání s několika významnými historickými návštěvníky města, nedělní Švihácká cyklojízda, atd

PŘIJEĎTE DO LÁZEŇSKÉHO HOTELU ROYAL

Spojte návštěvu Mariánských Lázních s wellness pobytem v našem hotelu ROYAL. Vybírejte z pestré nabídky našich víkendových pobytů. A co by klientům lázeňského hotelu ROYAL popřál do začátku lázeňské sezóny hotelmanager, pan Martin Šemotl? " Všem našim hostům přeji, aby si našli pár chvil jen pro sebe, a přijeli do hotelu ROYAL načerpat nové síly a zažít relax, pohodu. A aby se s důvěrou svěřili do rukou našich odborníků a ochutnali opravdu královskou péči."