Hotel ROYAL navštívilo 15 konzulů z 12 zemí

8. 7. 2019 -

Bylo nám ctí přivítat v Lázeňském hotelu ROYAL setkání honorárních konzulů České republiky a představit jim základní princip lázeňské léčby v Mariánských Lázních.

Setkání honorárních konzulů v Mariánských Lázních
Setkání honorárních konzulů v Mariánských Lázních

Ve dnech 18.-21. 6. 2019 organizovalo Ministerstvo zahraničních věcí setkání honorárních konzulů České republiky. Prestižní akce, která se se koná jednou za pět let, se zúčastnilo cca 200 vedoucích honorárních konzulátů z celého světa.

Lázeňský hotel ROYAL navštívilo 15 konzulů s doprovodem z 12 zemí - Belgie, Francie, Norsko, Řecko, Rumunsko, USA, Austrálie, Kanada, Mauritius, Haiti, Jamaica, Namibie.

Cílem bylo vybrané skupině honorárních konzulů a jejich doprovodu předvést to nejlepší z českého průmyslu a služeb formou exkurzí do firem. Konzulové měli možnost výběru oboru a jednou z preferencí zájmu byla oblast lázeňství.

Při setkání jim byla krátce představena společnost ROYAL SPA a základní princip lázeňské léčby v hotelu ROYAL v Mariánských Lázních.

Po prohlídce hotelu ROYAL navštívili lázeňskou kolonádu a měli možnost ochutnat místní přírodní léčivé prameny.

Vzácné návštěvy si velmi vážíme. Těší nás, že byla oslovena společnost ROYAL SPA, jako reprezentant českého lázeňství v Mariánských Lázních.