Oslavte s námi Světový den vody

20. 3. 2024 -

Význam životadárné vody tradičně připomíná 22. březen, Světový den vodyVoda je pro lázně jeden z hlavních pilířů a její blahodárné účinky se využívají již po staletí formou koupelí, inhalací, pitné kúry. Naše společnost ROYAL SPA o tyto přírodní zdroje také pečuje a obhospodařuje, aby mohly prospívat i dalším generacím.


NECHTE VODU, AŤ VÁS LÉČÍ

Ve všech našich lázeňských hotelech ROYAL SPA využíváme přírodní minerální prameny v lázeňské léčbě různých druhů nemocí, ale také k relaxaci a v péči o krásu. 

BALBÍNŮV PRAMEN - MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

Balbínův pramen využíváme formou koupelí, které jsou velmi vhodné i pro kardiovaskulární aparát - oběhové ústrojí. Zlepšuje prokrvení těla, periferie i vnitřních orgánů. Balbínův pramen se nachází přímo v hotelu ROYAL.

Mariánské Lázně jsou věhlasné svými přírodními prameny, kterých v okolí vyvěrá nespočet.

Přečtěte si, jaké další přírodní léčivé zdroje v našem hotelu ROYAL využíváme. Ukaž více informací

 

NÁŠ TIP

SVĚTOVÝ DEN VODY ANEB BEZ VODY NENÍ ŽIVOTA
V letošním roce se TIC Mariánské Lázně připojilo speciální komentovanou prohlídkou do oslav Světového dne vody. Místní léčivé prameny jsou tím nejcennějším, co Mariánské Lázně nabízejí. Ve městě a okolí jich vyvěrá více jak 40. Těsné sousedství velmi rozdílných pramenů je geologickou zvláštností. Díky tomu nabízejí Mariánské Lázně pestrou indikaci lázeňské péče. Vydejte se po stopách nejvýznamnějších léčivých pramenů a seznamte se s malebnou lázeňskou atmosférou našeho města s průvodkyní, paní Ing. arch. Ludmilou Míkovou.

Trasa: lázeňské centrum, kolonáda, Lesní pramen a pokud to počasí dovolí, prohlídka bude zakončena na nejstarší lázeňské kolonádě u Ferdinandova pramene
Délka prohlídky: cca. 2 hodiny
Stupeň obtížnosti: 2 (z 5)
Cena: 150 Kč