Zimní nabídka

Užijte si kouzelnou zimu a parádní lyžovačku v Mariánských Lázních. Z lyží rovnou na masáže a koupele do hotelu ROYAL. Sjezdovka pouhých 300 m od hotelu.

Využijte nejlevnější ceny pobytů v roce.

Rozmazlovací balíček

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování na 3 noci, polopenze, lékařská konzultace, 4 lázeňské procedury, volný vstup do wellness centra.

Prodloužený víkend s polopenzí a 4 wellness procedurami. Užijte si relaxaci v Mariánských Lázních během čtyř dnů, lázeňskou atmosféru a nechte se u nás v hotelu ROYAL rozmazlovat.

od 6 975 Kč / 3 noci / os.

Minirelax

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování na 5 nocí, plná penze, 3 wellness procedury ( 1x Hydrojet, 1x minerální koupel, 1x Lymfoven), volný vstup do wellness centra.

Jste již unavení a nemáte čas si pořádně odpočinout? Přijeďte si užít alespoň krátký odpočinek. Připravili jsme pro Vás ochutnávku nejoblíbenějších wellness procedur. Užijte si relax a pohodu v hotelu ROYAL.

10 950 Kč
od 8 760 Kč / 5 nocí / os.

Silvestrovská jízda

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování na 5 nocí, plná penze, 5 wellness procedur, silvestrovský program, volný vstup do wellness centra.

Máte čas pouze na krátký relax a přesto chcete oslavit Silvestr 2023 bez starostí s přípravami? Nechte to na nás. Užijte si oslavu příchodu nového roku a nechte se opečovávat od profesionálů.

od 14 750 Kč / 5 nocí / os.

Silvestrovský pobyt

ROYAL Mariánské Lázně

Ubytování na 7 nocí, plná penze, 8 lázeňských procedur, silvestrovský program, volný vstup do wellness centra.

Oslavte Silvestr 2023 v Mariánských Lázních. Užijte si silvestrovský pobyt s královskou péčí v hotelu ROYAL. Čeká Vás skvělá gastronomie, báječné lázeňské procedury, spousta zážitků a komfortní ubytování v hotelu ROYAL.

od 19 850 Kč / 7 nocí / os.