Chcete efektivně a zdravě hubnout? Svěřte se nám do rukou a nebudete litovat!

14. 7. 2022 -

Honí se vám v poslední době hlavou myšlenky, že byste měla něco udělat se svou postavou? Chcete být letos v plavkách šik a cítit se dobře? Hlavně nezačínejte experimentovat s žádnými "zaručenými" rychlými dietami, které vedou k jedinému - rozhození metabolismu a jo-jo efektu. Svěřte se raději do rukou našim specialistům a společně Vám připravíme hubnoucí plán na míru.

Zdravé hubnutí vede k dlouhodobým výsledkům
Zdravé hubnutí vede k dlouhodobým výsledkům

Rychlé diety nefungují

Hubnutí souvisí se změnou životního stylu. Pokud jste si doteď rádi dopřávali tučná česká jídla, večer jste u televize křoupali brambůrky a zapíjeli to kolou, je čas na změnu. Pokud chcete začít hubnout, začněte jíst a žít zdravě! Ovšem pozor, v mnoha lidech ještě stále panuje mýtus, že jíst zdravě znamená hladovět nebo pojídat klíčky! Mnozí také namísto změny životního stylu raději volí cestu rychlého zhubnutí - bohužel často za pomocí hubnoucích preparátů (doplňků stravy) nebo "zázračných" hubnoucích koktejlů. Pokud i vy patříte mezi celoživotní dietářy, tak přeci již víte, že rychlé diety nefungují dlouhodobě. Sice se Vám možná podaří relativně rychly zhubnout pár kilo do plvek, ale co potom? Nastává rychlý jo-jo efekt, kila jsou zpět a Vaše motivace váhu si udržet klesá ke dnu.

Pozor na zpomalení metabolismu a ukládání tuků

Dlouhodobě experimentovat s dietami není dobré pro vaše zdraví - tělesné, ani mentální. Kolísavá váha a mnohdy drastické omezení příjmu potravy mohou způsobit potíže s metabolismem. Věděli jste, že aby metabolismus správně spaloval, musí mít správný přísun potravy? Protože když tělo nebudete živit, metabolismus se zpomalí a tělo si začne i z toho mála, co mu dáte, ukládat tuky - a to je špatně! Stejně tak kolísavá váha a neustálé pokusy zhubnout Vás ve finále musí pěkně otrávit. Býváte podráždění, unavení, chybí Vám radost do života - aby ne, kdo by se radoval, když nejí a tělo nemá z čeho brát energii?

Hubněte za pomocí odborníků

Udělejte konečně tlustou čáru za všemožnými pokusy rychle zhubnout a svěřte se do péče specialistů! Jednak mají zkušenosti, ale také Vám pomocí nejrůznějších moderních technik dokáží přesně změřit tělesný tuk a tím pádem navrhnout správný dietní postup. Nutriční specialisté velmi často spolupracují s fitness trenéry a lékaři, kteří Vám společně doporučí ten nejideálnější způsob redukce váhy tak, aby byl dlouhodobý a efektivní.

Přijeďte do lázní na hubnoucí pobyt

Hubnutí v lázních je ideální cesta nastartování změny životního stylu! Projdete vstupním lékařským vyšetřením, spolu s nutričním specialistům si stanovíte hubnoucí cíle a je Vám navržen jídelníček a tréninkový plán - bez pohybu se totiž hubne velmi těžko... Dále Vám změříme tělesný tuk, BMI, jednou týdně projdete kontrolním vyšetřením a k tomu všemu si budete užívat lázeňské procedury a blahodárný odpočinek. Vyzkoušejte jeden z našich pobytů pro krásu a zdraví a pusťte se do hubnutí společně s námi!

Kontaktujte proto naše obchodní oddělení, které Vám rádo a ochotně poradí, který typ pobytu je pro Vás ten nejideálnější.