Chraňte své ledviny a močové cesty

3. 6. 2024 -

Počasí může být zrádné a prochladnutí velmi jednoduché a rychlé. Pozor na záněty ledvin a močových cest! V našem hotelu ROYAL si umíme se záněty močových cest a ledvin poradit.


Projevy zánětu močových cest a ledvin mohou přijít velmi rychle a dají o sobě nepříjemně vědět – třesavkou, pálením a řezáním při močení, bolestí v podbříšku nebo častým nucením na močení.

IDEÁLNÍM ŘEŠENÍM NA ZÁNĚTY JSOU UHLIČITÉ KOUPELE

Přírodní minerální uhličitá léčba v podobě vodních i suchých koupelí pomáhá cévnímu řečišti rozšířit se a být flexibilnějším. CO2, který se vstřebává povrchem těla, stimuluje receptory i těch skutečně nejdrobnějších kapilárek v těle.

„Představte si krásný, urostlý, hodně košatý strom, třeba naši národní pýchu lípu. Terapie uhličitými přírodními zdroji začíná u těch nejmenších větviček a pokračuje k těm o trochu větším a ještě větším až dospěje k samotnému kmeni. Když to převedeme na potrubí, je jasné, že rozšíříme-li ho, klesne tlak. A stejné je to u člověka. Užitek z lázeňské léčby, jejímž výsledkem je pokles krevního tlaku, nemají tedy jen samotné ledviny, ale také srdce," říká MUDr. Vítězslava Knedlíková, vedoucí lékařka lázeňského hotelu ROYAL v Mariánských Lázních.

MINERÁLNÍ VODA PŘÍZNIVĚ PŮSOBÍ TAKÉ NA PROSTATU A STRESOVOU INKONTINENCI

V Mariánských Lázních vyvěrají slabě mineralizované, hypotonické minerální vody, které jsou doporučovány k léčbě zánětů ledvin, a to akutních i  chronických (dřeně i kůry). Dále pak cyst, ledvinových kamenů a písku (lithiázy) či snížené funkce ledvin v souvislosti s jinými chronickými onemocněními.

Léčba minerální vodou je doporučována i u onemocnění močového měchýře. Zejména, když je hyperaktivní nebo zase pracuje příliš málo. Mužům pomáhá i s problémy s prostatou - od chronických zánětů, přes její nezhoubné zvětšení až po rekonvalescenci po operacích onkologického i  neonkologického charakteru. Úspěchy lázně slaví i se stresovou inkontinencí.

Přijeďte proto k nám do hotelu ROYAL v Mariánských Lázních a vyberte si týdenní Léčebný pobyt. Anebo můžete pobyt absolvovat přes zdravotní pojišťovnu. Poradíme Vám, jak do lázní se zdravotní pojišťovnou - více iformací.