Nemoci

Investovat do svého zdraví je ta správná volba. V lázeňském hotelu ROYAL Vám pomůžeme s léčbou níže uvedených nemocí a poradíme Vám, jak nejlépe o své zdraví pečovat.

Nemoci ledvin a močových cest

Léčivé prameny, především hypotonické kyselky v pitné kúře, jsou základem léčby urologických a nefrologických nemocí. Léčba se zaměřuje na doléčení akutních a chronických obtíží i pooperační stavy horních a dolních cest močových. Vzhledem ke spolupráci s dialyzačním centrem Fresenius v Mariánských Lázních je možné po předchozí domluvě léčit i pacienty zařazené v dialyzačním programu.

INDIKAČNÍ SKUPINY:

  • VIII - 1, 2, 3, 4, 5

NEMOCI dýchacích CEST

Mariánskolázeňské prameny formou inhalací a pitné kúry jsou velmi prospěšné při léčbě onemocnění horních i dolních dýchacích cest, alergií, emfyzému, CHOPN a chronických stavů. Léčba dechového ústrojí je doporučována i osobám pracujícím s chemikáliemi nebo v zaprášeném prostředí. Hlasoví profesionálové: učitelé, řečníci, umělci ocení blahodárný vliv inhalací.

INDIKAČNÍ SKUPINY:

  • V - 1, 2, 4, 5, 6, 7

NEMOCI pohybového aparátu

Tradiční lázeňská léčba s využitím přírodních léčivých zdrojů, která je doplněna erudovaným týmem zdravotníků, je příslibem pro léčbu pacientů s obtížemi pohybového aparátu. Jedná se o léčbu ortopedických a některých neurologických a revmatologických onemocnění.

INDIKAČNÍ SKUPINY:

  • VII - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11

Nemoci trávicího ústrojí

Využití pitné kúry a dalších přírodních léčivých zdrojů je ideální pro léčení stavů po operacích žaludku, dvanáctníku, jícnu a střev, léčení recidivujících onemocnění, stavů po komplikovaných operacích a chronických onemocněních žlučníku a žlučového traktu, pankreatitis.

INDIKAČNÍ SKUPINY:

  • III - 1, 2, 4, 5, 8

Nemoci NEUROLOGICKÉ

Komfortní zařízení lázeňského hotelu, kde všechny procedury jsou pod jednou střechou včetně bazénu, spolu s využitím přírodních léčivých zdrojů a erudovaný tým zdravotníků je garancí pro léčbu i některých nemocí neurologických. Parkinsonova nemoc i léčba tzv. „ústřelů“- kořenového nervového dráždění, přesně takové prostředí vyžaduje.

INDIKAČNÍ SKUPINY:

  • VI - 3, 11

Nemoci oběhového ústrojÍ

Nejen pofesionální léčba postavená na přírodních léčivých zdrojích, ale i klid a pozitivní nestresující prostředí je velice významným prvkem při léčení vysokého krevního tlaku, onemocnění tepen (na podkladě aterosklerotickém) a periferních cév.

INDIKAČNÍ SKUPINY:

  • II - 3, 4, 5, 8

NEMOCI MetabolickÉ

Lázeňská léčba je vhodná i pro pacienty s metabolickým onemocněním - cukrovka, dna, porucha metabolismu tuků, obezita.

INDIKAČNÍ SKUPINY:

  • IV - 1

Nemoci onkologické V REMISI

Klid, klima, přírodní léčivé zdroje a lázeňské pozitivní nestresující prostředí jsou spolu s týmem odborníků velmi vhodné na doléčení onkologických nemocí, která jsou již ve stadiu remise. Věnujeme se doléčení možných komplikací protinádorové terapie (například lymfedémy) a detoxikaci organismu, posílení fyzické i psychické kondice pacienta.

INDIKAČNÍ SKUPINY:

  • I - 1

do lázní se zdravotní pojišťovnou

Máte zdravotní potíže a jste klientem zdravotní pojišťovny?

Poradíme Vám, jak postupovat při žádosti o lázeňskou péči hrazenou vaší zdravotní pojišťovnou.

Více informací