Lázeňská kosmetika z přírodních pramenů

ROYAL SPA nabízí vlastní lázeňskou kosmetiku THERMELOVE a SINOVA z přírodních léčivých pramenů. Kosmetické produkty jsou určeny pro běžné užívání a také k následné péči pro citlivou pokožku.

Produkty THERMELOVE a SINOVA si můžete koupit na recepci našeho hotelu nebo prostřednictvím e-shopu.

e-shop SPA COSMETICS

TERMÁLNÍ VODA THERMELOVE VE SPREJI TERMÁLNÍ VODA THERMELOVE VE SPREJI

Unikátní sirná termální voda z přírodního léčivého pramene lázní Velké Losiny k péči o normální i problematickou pleť. Je vhodná při léčbě lupénky, ekzémů, akné a dalších kožních problémů. Napomáhá ke zmírnění svědění a zklidňuje podrážděnou pokožku.

Kosmetika THERMELOVE se sírou

Produktová řada kosmetiky THERMELOVE se sírou pečuje o problematickou pleť. Je účinná a zároveň šetrná k pokožce se sklonem k lupénce, ekzému a akné.

Kosmetické produkty

Základní kosmetická řada Thermelove

Pečujte o svou pokožku a vlasy kosmetickými přípravky THERMELOVE s obsahem termální vody. Kosmetické produkty jsou speciálně navrženy tak, aby byly vhodné pro všechny věkové kategorie a každý typ pleti.

Kosmetické produkty

Kosmetika SINOVA se sírou

Produkty kosmetické řady SINOVA obsahují sirnou vodu z přírodních léčivých pramenů lázní Ostrožská Nová Ves. Kosmetické produkty SINOVA  jsou doporučovány klientům k následné péči o citlivou pokožku - atopický ekzém, lupénka a akné.

Kosmetické produkty: